Reklama

Reklama

Piece: Szczęśliwy finał poszukiwań trzylatka

Policjanci z powiatu starogardzkiego poszukiwali w środę (7 października) trzyletniego Kordiana z Piec (gm. Kaliska; woj. pomorskie). Chłopiec po południu odjechał spod domu na swoim rowerku i nie wrócił. Informację o szczęśliwym finale akcji przekazał jako pierwszy serwis kociewski.pl. Później informację tę potwierdziła policja. Chłopiec odnalazł się trzy km od domu.

Reklama

Trzyletni Kordian zaginął w środę 7 października, ok. godz. 16, kiedy w okolicy ul. Zachodniej, gdzie mieszka, jeździł na rowerku biegowym.

Reklama

Jak informowała podkom. Renata Legawiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, w poszukiwania chłopca zaangażowało się kilkudziesięciu policjantów i strażaków oraz rodzina. Po kilku godzinach szczęśliwie chłopca udało się odnaleźć. Trzylatka znalazł leśniczy. 

- Chłopiec przebywał na terenie bagienno-leśnym, trzy kilometry od swojego domu. Na szczęście jest cały i zdrowy - przekazała podkom. Legawiec. 


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy