Peter Magyar z honorami powitany w Gdańsku. Otrzymał specjalny prezent

Premier Węgier Peter Magyar, premier Polski Donald Tusk i prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.
Węgry - Polska. Peter Magyar w Gdańsku. Spotkał się z Lechem WałęsąAdam War¿awaPAP

W skrócie

  • Premier Węgier Peter Magyar spotkał się w Warszawie z Donaldem Tuskiem, a następnie obaj udali się do Gdańska, gdzie Magyar rozmawiał z Lechem Wałęsą i został oficjalnie powitany przez prezydent Aleksandrę Dulkiewicz.
  • Podczas wystąpień podkreślano znaczenie przyjaźni polsko-węgierskiej oraz wspominano historyczne wydarzenia związane z Gdańskiem i Solidarnością.
  • Peter Magyar zwrócił się do obywateli Węgier, dziękując im za wsparcie i nawiązując do słów Jana Pawła II, które wykorzystywał w swojej kampanii.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Peter Magyar w Gdańsku. Spotkał się z Lechem Wałęsą

Zobacz również:

Premier Węgier w Polsce. Donald Tusk: Ludzi dobrej woli jest więcej

Zobacz również:

Węgry - Polska. Magyar: Dziękuję wam, że się nie lękaliście

Zobacz również:

Drony nad Hrubieszowem. Mieszkańcy przerażeni. Wojsko: To ćwiczeniaPolsat News