Reklama

Reklama

Oficer Wojska Polskiego postrzelił włamywaczy. Ich stan jest stabilny

Stan postrzelonych przez oficera Wojska Polskiego dwóch mężczyzn, którzy usiłowali włamać się w nocy do jego mieszkania, jest stabilny - przekazała prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Prokurator powiedziała, że osoby, które próbowały włamać się w nocy do mieszkania oficera Wojska Polskiego i jednocześnie prokuratora wojskowego to młodzi mężczyźni w wieku 21 i 23 lat. Mają obrażenia postrzałowe. "Jeden z nich ma ranę pachwiny, drugi ramienia i nogi" - wyjaśniła.

Jak dodała, na razie nie ma jeszcze wyników badania krwi, które mają pokazać, czy byli trzeźwi.

Przybliżając okoliczności zajścia powiedziała, że było to usiłowanie włamania. "Te osoby weszły na prywatną posesję. Ich zachowanie skutkowało oddaniem strzałów przez właściciela tej posesji" - oświadczyła.

Reklama

Nadal trwają ustalenia okoliczności zajścia. Biorą w niej udział prokuratorzy zarówno wojskowi, jak i powszechni.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy