Reklama

Reklama

Morderstwo ciężarnej kobiety w Rumii. Tomasz S. przyznał się do winy

Tomasz S., podejrzany o zabójstwo ciężarnej kobiety w Rumii (woj. pomorskie), przyznał się do morderstwa. Mężczyzna odmówił jednak wyjaśnień.

Jak powiedział Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, podejrzany przyznał się do zabójstwa. "Odmówił jednak składania wyjaśnień i odpowiedzi na jakiekolwiek pytania" - dodał.

46-letni Tomasz S. był poszukiwany listem gończym. Mężczyznę zatrzymano w Kołbaskowie, na stacji benzynowej. Prawdopodobnie chciał uciec do Niemiec.

Ciało jego byłej konkubiny znaleźli 24 marca w mieszkaniu w Rumii jej bliscy. Kobieta została kilkukrotnie ugodzona nożem. Krótko po zbrodni policjanci ustalili głównego podejrzanego - byłego partnera kobiety, Tomasza S.

Reklama

Zamordowana była w bliźniaczej ciąży.

Moty zbrodni nadal nie jest znany.

Za zabójstwo Tomaszowi S. grozi kara dożywotniego więzienia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy