Reklama

Reklama

Lębork: 17-latka zmarła podczas kąpieli. Prokuratura o wynikach sekcji zwłok

Są wyniki sekcji zwłok 17-latki z Lęborka, której ciało znaleziono w wannie. - Przyczyną śmierci pokrzywdzonej było porażenie prądem - przekazał prokurator rejonowy w Lęborku Patryk Wegner. Służby w wannie znalazły podłączony do ładowarki telefon komórkowy.

Reklama

Prok. Wegner, informując o wynikach badań sekcyjnych 17-latki, która zmarła podczas kąpieli, powiedział, że przyczyną śmierci pokrzywdzonej było porażenie prądem. - Najprawdopodobniej doszło do niego w wyniku telefonu komórkowego, który był podłączony do ładowarki, do sieci i znajdował się w wannie - przekazał prok. Wegner.

Reklama

Dodał przy tym, że na temat tego, co stało się z telefonem, z ładowarką, iż nastąpiło porażenie prądem, wypowiedzą się biegli - elektryk i elektronik - w zleconych w śledztwie przez prokuraturę opiniach. - My tego nie wiemy - zaznaczył. 

Podobne przypadki także w innych krajach

Ciało 17-latki z Lęborka zostało znalezione w jej rodzinnym domu, ok. godz. 1 w nocy z 11 na 12 kwietnia. Zwłoki były w wannie, był w niej też telefon komórkowy podłączony do prądu.

Media donosiły już o podobnych przypadkach śmierci podczas kąpieli w wyniku porażenia prądem od podłączonego do prądu telefonu komórkowego m.in. we Francji, w Stanach Zjednoczonych i Rosji.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje