Reklama

Reklama

Łeba: Spacerowicz znalazł na plaży zwłoki

Spacerowicz znalazł we wtorek 18 sierpnia rano na plaży w Łebie zwłoki, najprawdopodobniej kobiety. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, jest prokurator, pod którego nadzorem policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia - poinformowała sierż. sztab. Marta Bąciaszek z lęborskiej policji.

O zwłokach na plaży w Łebie (Pomorskie) zawiadomił policję w Lęborku we wtorek rano przypadkowy spacerowicz.

Ciało, najprawdopodobniej należące do kobiety, i miejsce jego znalezienia zostało zabezpieczone przed osobami trzecimi przez policyjny patrol.

"Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza. Jest tam też prokurator, pod którego nadzorem policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ustalają tożsamość osoby, której zwłoki zostały znalezione" - poinformowała sierż. sztab. Bąciaszek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama