Reklama

Reklama

Imieninowy zlot Anek powraca

"Uroczysko" w Wielgłowach (gm. Subkowy) ponownie zaprasza wszystkie panie Anie, na kolejny zlot. Jak zwykle na chętne Anki z całej Polski czeka moc zabawy, co gwarantuje organizatorka i właścicielka rancza w gm. Subkowy (oczywiście także obchodząca imieniny w tym dniu )Anna Myszka.

"Innych imion nie znajdziecie, no chyba ze w Internecie! Ani Hani, ani Frani taki rygor tutaj mamy (...)" - wierszyk oznacza, że wstęp na imprezę mają tylko panie o pięknym imieniu Anna.

Reklama

W 2007 r. do "Uroczyska" w Wielgłowach zjechały 32 panie Anie. A na każdy zlot przybywa ich ok.30 - 40. Obok zlotów Krystyn, to jedna z barwniejszych imprez na Pomorzu.

A jest co świętować w całej Polsce mamy grubo ponad 1 mln Ań. Również na Pomorzu jest ich niemało. Zwykle na zloty przybywają Anie z całego regionu: Sztumu, Kwidzyna, Gniewu, Pelplina, Malborka, Gdańska i oczywiście z Tczewa.

Rzecz jasna w tym roku dzień zjazdu nie może być inny jak 26 lipca - imieniny wszystkich Anek. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00. Zabawa potrwa do późnych godzin. Istnieje nawet możliwość noclegu w promocyjnej cenie dla Ań.

W poprzednich zlotach zjechało 30 - 40 Anek, które zdążyły się już zaprzyjaźnić. W programie i tym razem nie zabraknie konkursów karaoke, dyskoteki na dworze lub pod dachem w dużych, przestronnych altanach. Będzie muzyka, taniec i śpiew, a nawet przejażdżki bryczką po okolicy i jazda konna. I oczywiście coś na ząb. Zloty słynęły też z pań Ań, które zatrzymywały samochody i zapraszały do skosztowania imieninowego tortu.

Zobaczymy też czy na kolejnym zlocie tym razem obędzie się bez sprawdzania dowodów tożsamości potwierdzających imiona Anek?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy