Reklama

Reklama

​Gdynia: Wyłowiono ciała dwóch mężczyzn

Zwłoki dwóch mężczyzn wyłowiono w sobotę w dwóch różnych miejscach w Gdyni. Pierwszego z nich wydobyto z auta w basenie portowym, a drugiego, który był poszukiwany od 23 grudnia, z morza w pobliżu mola w Orłowie.

Jak poinformowała oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni asp. Jolanta Grunert, z basenu portowego wyłowiono samochód, w którym znajdowały się zwłoki ok. 70-letniego mężczyzny.

Reklama

- Czynności policji na miejscu zostały przeprowadzone pod nadzorem prokuratora. Wstępnie, badając przyczynę śmierci mężczyzny, wykluczono udział osób trzecich - dodała Grunert.

Zwłoki topielca z morza wyłowiono także w okolicy mola w Gdyni-Orłowie. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Gdyni, zaginiony 23 grudnia i poszukiwany od tego dnia. W przypadku tego mężczyzny także wstępnie wykluczono, aby do jego zgonu przyczyniły się osoby trzecie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje