Reklama

Reklama

Gdynia: CBŚP zatrzymało poszukiwanego czterema listami gończymi

W Gdyni grupa "Łowców Cieni" CBŚP zatrzymała poszukiwanego od trzech lat Marka G. Mężczyzna od wielu miesięcy ukrywał się we własnym domu. Był ścigany czterema listami gończymi, m.in. za przestępstwa narkotykowe, miał także odbyć karę pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany.

Rzeczniczka Centralnego Biura Śledczego Policji, nadkom. Iwona Jurkiewicz przekazała, że funkcjonariusze z grupy "Łowców Cieni", przy wsparciu policjantów z Gdańska i Kielc ustalili miejsce przebywania 32-letniego Marka G., który od trzech lat był poszukiwany.

"Łowcy Cieni" namierzyli 32-latka w prywatnym mieszkaniu w Gdyni. - Okazało się, że mógł tam przebywać od wielu miesięcy - przekazała rzeczniczka Biura.

Cztery listy gończe

- Mężczyzna był poszukiwany czterema listami gończymi wydanymi przez sąd w Warszawie oraz prokuratury, w tym Prokuraturę Krajową, za przestępstwa narkotykowe oraz w celu odbycia kary pozbawienia wolności - podała nadkom. Jurkiewicz i dodała, że w zainteresowaniu funkcjonariuszy CBŚP Marek G. pozostawał w związku z podejrzeniem wprowadzenia do obrotu znacznych ilości kokainy.

Reklama

Marek G. został doprowadzony do Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie. Na wniosek prokuratora mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje