Reklama

Reklama

Gdańsk: Zaginęła 24-latka. Wyszła z psem na spacer i nie wróciła

Policja poszukuje 24-letniej Marty Karabeli, która we wtorek w nocy wyszła z psem na spacer i nie wróciła. Kobieta po raz ostatni była widziana w rejonie falochronu zachodniego przy plaży w Gdańsku Nowym Porcie. W poszukiwania zaangażowani są między innymi strażacy i funkcjonariusze Komisariatu Wodnego Policji.

Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Magdalena Ciska powiedziała w środę, że policjanci z Komisariatu we Wrzeszczu we wtorek zostali powiadomieni przez rodzinę o zaginięciu 24-letniej Marty Karabeli.

Reklama

- Kobieta 28 grudnia w nocy wyszła z domu na spacer z psem rasy buldog francuski i do chwili obecnej nie powróciła do mieszkania - dodała Ciska.

Od momentu zgłoszenia zaginięcia kobiety policjanci prowadzą intensywne czynności poszukiwacze, w które zaangażowano funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego Policji i funkcjonariuszy Straży Pożarnej.

Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały kobietę w pobliżu falochronu zachodniego w Gdańsku Nowym Porcie. Z kolei w mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że w pobliżu tego miejsca został znaleziony buldog francuski zaginionej.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej, w szczególności o jej miejscu pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu III Policji w Gdańsku przy ul. Białej 1a, tel: 47 741-15-22. Zdjęcie zaginionej umieszczono na internetowej stronie gdańskiej policji.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje