Reklama

Reklama

Gdańsk: Zaatakował kobietę. Rozpoznajesz go?

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą czynności w sprawie rozboju, do którego doszło dzisiaj rano. Sprawca zaatakował kobietę idącą ulicą Świętojańską w Gdańsku, następnie zabrał pokrzywdzonej torebkę i uciekł. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu II w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie rozboju, do którego doszło w środę ok. godz. 7.00 na ul. Świętojańskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna (w wieku ok. 25-30 lat) zaatakował kobietę idącą ulicą, następnie okradł i zaraz po zdarzeniu uciekł.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35.

Reklama

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 32-14-622 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy