Reklama

Gdańsk: Spotkali się na randkę. Ukradł kobiecie 9 tys. zł

Młoda kobieta została okradziona przez amanta, którego poznała poprzez aplikację randkową. Zaprosiła mężczyznę do domu, a ten miłe spotkanie zakończył kradzieżą. Gdańszczanka straciła przedmioty o wartości około 9 tys. zł. Policja opublikowała wizerunek złodzieja.

W minionym tygodniu na komisariat we Wrzeszczu zgłosiła się młoda kobieta, która poinformowała funkcjonariuszy o kradzieży. Kilka dni wcześniej, poprzez aplikację randkową, poznała ona mężczyznę, z którym zdecydowała się spotkać. 

"Gdańszczanka umówiła się z nim w swoim mieszkaniu. Kiedy kobieta na chwilę je opuściła, mężczyzna wykorzystał okazję i ukradł jej laptopa, biżuterię, rzeczy osobiste oraz pieniądze" - informowała policja.

Mundurowi zdecydowali się opublikować wizerunek amanta, który okazał się złodziejem.

"Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć, powiadom policjantów z komisariatu we Wrzeszczu" - podano.

Reklama

Policjanci apelują o ostrożność

Mundurowi zaapelowali jednocześnie o rozwagę i przypomnieli, że "do nawiązywanych w mediach społecznościowych kontaktów należy podchodzić z dużą ostrożnością i zawsze zachować czujność, ponieważ jedna ryzykowna decyzja w życiu może zadecydować o przyszłości".

"Wielu pokrzywdzonych wstydzi się takiej sytuacji, nierzadko ukrywają fakt przed rodziną oraz znajomymi, często mają opory, aby opowiedzieć o tym, co się stało. Przypominamy, że o wszystkich próbach wyłudzenia pieniędzy lub kradzieżach należy natychmiast powiadomić policjantów" - podkreślono w komunikacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: policja | Gdańsk | kradzież | złodziej | randka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy