Reklama

Reklama

Gdańsk: Poszukiwany listem gończym schował się przed policją za fotelem

Policjanci z Gdańska zatrzymali 38-latka, który był poszukiwany listem gończym za dokonanie rozboju. Mężczyzna przyjechał do rodziny na święta, a przed funkcjonariuszami schował się za fotelem i przykrył stertą ubrań.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w czwartek.

- Kryminalni pojechali do jednego z mieszkań w rejonie dzielnicy Śródmieście. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że to właśnie tam ukrywa się poszukiwany mężczyzna, który postanowił odwiedzić swoich bliskich na święta - poinformowała w piątek oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku podinsp. Magdalena Ciska.

Drzwi mieszkania otworzyła kobieta, która oświadczyła, że syna nie ma w domu.

Spod fotela wystawały stopy

- Policjanci nie dali wiary zapewnieniom kobiety i podczas przeszukania mieszkania w jednym z pokojów ich uwagę zwróciły gołe stopy wystające spod fotela. Za tymże meblem kryminalni znaleźli zwiniętego w kłębek przykrytego ubraniami poszukiwanego mężczyznę - wyjaśniła Ciska.

Reklama

38-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. W piątek rano zgodnie z dyspozycją sżdu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy lata za dokonanie rozboju.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy