Reklama

Reklama

Gdańsk: Nie żyje zaginiony 20-latek

20-letni mężczyzna, który w poniedziałek po południu zaginął w Gdańsku, nie żyje. - Odnaleźliśmy ciało zaginionego, wyjaśniamy okoliczności śmierci - poinformowała w rozmowie z Interią oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, st. asp. Karina Kamińska.

20-latek z Gdańska po raz ostatni był widziany przez rodzinę w poniedziałek po południu, około godz. 16. Potem ślad po nim zaginął. Mężczyzna wyszedł z miejsca swojego zamieszkania i nie wrócił. W mieszkaniu pozostały wszystkie jego rzeczy osobiste. 

Reklama

Pomorska policja apelowała o pomoc w poszukiwaniach 20-latka, ponieważ - jak podkreślała - jego życie i zdrowie mogły być zagrożone.

We wtorek po południu służby potwierdziły, że poszukiwany mężczyzna nie żyje.

- Odnaleźliśmy ciało zaginionego 20-latka, wyjaśniamy okoliczności śmierci. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora - poinformowała w rozmowie z Interią oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, st. asp. Karina Kamińska. - Mamy pewność, że to zaginiony 20-latek - dodała.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama