Reklama

Reklama

Gdańsk: Mieszkańcy wstrząśnięci zabójstwem dziewczynki

Mieszkańcy Brzeźna w Gdańsku są wstrząśnięci brutalnym morderstwem 5-latki w parku niedaleko plaży. Zabójca córki - 31-letni Mariusz L. jest przesłuchiwany w gdańskiej prokuraturze.

Tragedia rozegrała się w czwartek po południu. Zmasakrowane ciało dziecka znaleziono w bunkrze, niedaleko miejsca, gdzie w lutym zginęła 17-letnia Agata z Wejherowa. 

Gdańszczanie przychodzą do parku, składają kwiaty, maskotki i zapalają znicze. - To ogromna tragedia, okropna zbrodnia, to się w głowie nie mieści - mówią Radiu Gdańsk mieszkańcy Brzeźna. 

Wszystko wskazuje na to, że morderca córki usłyszy zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama