Reklama

Reklama

"Dziennik Bałtycki": 24-latek z okna swoją babcię. Kobieta zmarła

Jak donosi "Dziennik Bałtycki", w Rumii (miasto w woj. pomorskim) 24-letni Kamil G. - według nieoficjalnych informacji - wypchnął swoją 80-letnią babcię z okna mieszczącego się na drugim piętrze jednego z budynków. Kobieta zmarła w szpitalu. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Do tragedii doszło 19 września w jednym z budynków mieszkalnych w Rumii.

"Według nieoficjalnych informacji mężczyzna miał wypchnąć 80-latkę przez okno, bo ta nie chciała dać mu pieniędzy" - podaje "Dziennik Bałtycki".

Kobieta została przetransportowana do szpitala, jednak lekarzom nie udało się jej uratować.

Policja w związku ze zdarzeniem zatrzymała 24-letniego Kamila G. Został on już przesłuchany przez prokuraturę. Nie przyznaje się do winy  - czytamy.  

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: zabójstwa oraz rozboju. Jak informuje "Dziennik Bałtycki", tego dnia, kiedy doszło do tragedii, miał on także wszcząć awanturę w innym mieście - Wejherowie - i dopuścić się tam kradzieży pieniędzy. Wobec 24-latka zastosowano trzymiesięczny areszt.

Reklama

Kamilowi G. może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje