Reklama

Reklama

Czołowe zderzenie z koparką. Nie żyje 22-latek

Na drodze wojewódzkiej między Silnem a Chojnicami (woj. pomorskie) doszło do śmiertelnego wypadku. 22-letni kierowca golfa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z koparko-ładowarką. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło przed godz. 7 w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 240 pomiędzy Silnem a Chojnicami. Na miejscu interweniowali pomorscy funkcjonariusze.

"22-letni kierowca osobowego golfa, jadąc w kierunku Chojnic, z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka koparko-ładowarką. Niestety obrażenia, jakich doznał 22-letni mieszkaniec gminy Chojnice, okazały się śmiertelne" - wynika z ustaleń policji.

W momencie zdarzenia, kierowca koparki był trzeźwy. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów z powodu uszkodzeń powypadkowych.

Reklama

"Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Szczególnie zwracamy się do młodych kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości jazdy do warunków ruchu. Bądźmy przezorni i starajmy się przewidywać co może wydarzyć się na drodze. Każdy podejmowany manewr może być niebezpieczny, dlatego żeby nie stracić panowania nad pojazdem zwolnijmy i wykonujmy wszystkie manewry płynnie i mniej gwałtownie" - apelują policjanci.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy