Reklama

Reklama

Ciało noworodka w domowej zamrażarce. Nieoficjalnie: Matką 16-latka

W miejscowości Stanowo (woj. pomorskie) odnaleziono ciało dziecka, prawdopodobnie noworodka - ustaliła Interia. Informację udało nam się potwierdzić w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku, jednak śledczy nie podają żadnych szczegółów. Według nieoficjalnych informacji matką ma być 16-latka.

Informację o odnalezieniu ciała dziecka w miejscowości Stanowo koło Dzierzgonia w powiecie sztumskim otrzymaliśmy od jednego z czytelników. Ustaliła to również reporterka Polsat News. Potwierdzenie uzyskaliśmy w rozmowie z rzeczniczką Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyną Wawryniuk. Nie przekazała ona jednak wielu szczegółów na temat sprawy. 

- Potwierdzam, zostało odnalezione ciało, prawdopodobnie noworodka. Trwają czynności. Na ten moment nic więcej nie mogę powiedzieć - stwierdziła. 

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sztumie poinformowała z kolei, że ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. - Mundurowi pracowali na miejscu znalezienia najprawdopodobniej zwłok noworodka lub płodu - stwierdziła asp. szt. Karolina Kosmowska

Reklama

Media: Ciało ukryte w zamrażarce

Radio Gdańsk podało, że ciało ukryte było w zamrażarce. Według nieoficjalnych informacji matką dziecka jest 16-latka. Poród w domu odebrała jej matka. Nastolatka źle się poczuła, co zaniepokoiło kobietę. Lekarz zbadał dziewczynę i wówczas okazało się, że była w ciąży. Wtedy przyznała się i powiedziała, że niedawno urodziła lub poroniła. Miała też wskazać, gdzie pozostawiła ciało noworodka.

Prokuratura będzie musiała wyjaśnić, czy dziecko urodziło się żywe, a to dopiero będzie możliwe po wynikach sekcji zwłok. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy