Reklama

Reklama

Chojnice: 15-latka z noworodkiem w szpitalu. Dziecko miało ranę ciętą szyi

Do chojnickiego szpitala trafiła 15-latka. Dziewczyna została tam przewieziona razem z noworodkiem, który doznał obrażeń w postaci rany ciętej na szyi. Nastolatka miała urodzić dziecko rano w domu. Jak przekazano, nie wiadomo, czy uszkodzenie ciała jest skutkiem umyślnego działania czy wypadku. Kobietą zajmują się psychiatra i psycholog.

Jak informuje tygodnik "Czas Chojnic", niespełna 15-letnia dziewczyna trafiła do Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach w poniedziałek. Miało to miejsce po tym, jak w godzinach porannych w domu urodziła dziecko.

Chojnice. Noworodek z raną ciętą szyi

Jak się okazało, noworodek doznał wcześniej obrażeń ciała.  - Noworodek był wydolny oddechowo i krążeniowo z raną ciętą szyi - poinformował zastępca dyrektora ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach, Piotr Wroński.

Dzieckiem natychmiast zajęli się medycy, po czym trafiło ono do Kliniki Chirurgii Dziecięcej w Gdańsku.

Reklama

Z matką dziecka nie ma kontaktu

Wciąż nie wiadomo, czy obrażenia u dziecka to skutek umyślnego działania czy wypadku.

- Z matką nie ma logicznego kontaktu. Kobieta została zaopatrzona ginekologicznie. Jest pod opieką psychiatry i psychologa - poinformował Piotr Wroński. 

Teraz, ze względu na to, że matka jest osobą małoletnią, sprawą zajmuje się człuchowski sąd rodzinny. "Prokurator w Człuchowie prowadzi postępowanie w sprawie obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15 roku życia" - przekazuje także "Czas Chojnic".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy