Reklama

Reklama

Biegali nago po kościele

Wczoraj wieczorem w Gdyni policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy półnadzy wbiegli do kościoła. Jak się okazało, byli oni pod wpływem alkoholu. Prawdopodobnie usłyszą zarzut obrazy uczuć religijnych.

Przed kościołem na gdyńskiej Dąbrowie kilku mężczyzn zaczepiało starsze kobiety i skandowało obraźliwe hasła. W pewnej chwili dwaj mężczyźni opuścili spodnie i bieliznę do kostek i "zajęczymi" skokami wbiegli obnażeni do kościoła za uciekającymi przed nimi kobietami. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano patrol policji.

Reklama

Zatrzymanymi okazali się mieszkańcy Rumi: 26-letni Seweryn H. i 28-letni Krzysztof S.. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich miał 1,6 promila, a drugi 2,4. Prawdopodobnie usłyszą zarzut obrazy uczuć religijnych za co grozi do 2 lat więzienia.

Trzeci z zatrzymanych - 23-letni gdynianin Piotr K., który również był pod wpływem alkoholu, po doprowadzeniu do komisariatu policji zachowywał się bardzo agresywnie. Używał nieprzyzwoitych słów, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 50zł. To jeszcze bardziej go rozwścieczyło, będąc w celi wyrwał w niej deskę ławki i uderzał w kratę. Stąd też dodatkowo odpowie za zniszczenie mienia.

Informacja pochodzi ze strony KGP w Gdańsku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje