Reklama

Reklama

Zwłoki wyłowione z Odry. Tajemnicza zbrodnia sprzed 13 lat rozwikłana?

Latem 2003 roku z Odry w miejscowości Kosarzyn wyłowiono zwłoki ofiary brutalnego zabójstwa. Do tej pory jednak nie udawało się ustalić, kto był za nią odpowiedzialny. Sprawę w swoje ręce wzięli policjanci z gorzowskiego "Archiwum X".

Ciało mężczyzny wyłowiono z rzeki. Odkryto, że że miał przywiązany kamień do szyi, a jego ciało było porozcinane ostrym narzędziem. Z uwagi na brak możliwości procesowych, sprawa w 2003 roku formalnie została umorzona. Mimo tego czynności operacyjne cały czas były prowadzone.

Policjantom z jednostki "Archiwum X" w Gorzowie Wielkopolskim już udało się ustalić tożsamość ofiary, która do tej pory pozostawała nieznana. To Piatrou Schautsou Viachaslau urodzony w 1968 roku w Mińsku na Białorusi. Teraz funkcjonariusze pracują nad ustaleniem okoliczności jego śmierci i znalezieniem sprawcy. 

Reklama

W związku z tym policja zwraca się z prośbą do osób, które mogły znać denata bądź posiadają jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefon na nr 997.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje