Reklama

Reklama

Zabójstwo w Kołobrzegu. Zatrzymano 17-latka

Policja zatrzymała 17-letniego mieszkańca Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie), który jest podejrzany o dokonanie zabójstwa 16-latka - poinformowała kołobrzeska policja.

"Policja zatrzymała 17-letniego mieszkańca Kołobrzegu, podejrzanego o dokonanie w poniedziałek zabójstwa 16-latka" - przekazał młodszy aspirant Tomasz Kwaśnik z kołobrzeskiej policji. Jednocześnie zastrzegł, że policja nie informuje o żadnych szczegółach zdarzenia.

16-latek miał rany kłute

Reklama

Przypomnijmy, że ciało 16-latka znaleziono w poniedziałek rano na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Rybackiej w Kołobrzegu. Według informacji RMF FM, chłopak miał kilka ran kłutych, m.in. w okolicach brzucha.

Śledztwo w związku z odkryciem zwłok prowadzi kołobrzeska prokuratura. Podczas oględzin miejsca, w którym znaleziono ciało, prokurator zdecydował o zwiększeniu liczby ekspertów z zakresu kryminalistyki. Do Kołobrzegu przyjechali funkcjonariusze z laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Nieoficjalnie: Napastnik był kolegą ofiary

Jak informuje Polsat News, podejrzany o dokonanie zbrodni miał być znajomym ofiary, a funkcjonariusze zatrzymali go na terenie szkoły. Policja poinformowała, że dalsze czynności z udziałem 17-latka prokuratura ma prowadzić we wtorek.

Reporter RMF FM Kuba Kaługa ustalił, że 17-latek tuż po zatrzymaniu przyznał się do zabójstwa. Śledczy badają różne motywy zbrodni. Z ustaleń radia wynika, że w grę wchodzi także zazdrość o dziewczynę. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje