Reklama

Reklama

Zabójstwo 10-letniej Kristiny. Policja apeluje do kierowców

​Trwają poszukiwania sprawcy zabójstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin na Dolnym Śląsku. Swoje działania w miejscu znalezienia ciała zakończyli też policyjni technicy. Funkcjonariusze w dalszym ciągu apelują do kierowców o przekazywanie nagrań z wideorejestratorów.

Chodzi o każde nagranie, które może pomóc w ustaleniu sprawcy. Policji zależy zarówno na prywatnym monitoringu, jak i kamerkach samochodowych. Najbardziej istotne są nagrania wykonane w czwartek między 8 a 18 na trasie między Imbramowicami, Pożarzyskiem, Siedlimowicami, Domanicami, Mrowinami i Żarowem.

Reklama

"Wszystkie te informacje, które są przekazywane, bądź bezpośrednio do prokuratury, bądź na policję, są sprawdzane. Funkcjonariusze kontaktują się z tymi osobami" - powiedziała Beata Piekarska-Kaleta, prokurator prowadząca śledztwo.

Wczoraj wieczorem anonimowe osoby zadeklarowały przekazanie za pośrednictwem policji 10 tysięcy złotych nagrody za pomoc w ujęciu sprawcy.

Ciało 10-letniej Kristiny zostało odnalezione wieczorem w czwartek. Dziewczynka tego samego dnia była poszukiwana od południa. Wyszła ze szkoły i nie wróciła do domu, który oddalony jest o niespełna kilometr. W poszukiwania były zaangażowane służby i okoliczni mieszkańcy.

Częściowo roznegliżowane zwłoki odnalazł przypadkowy przechodzień.

Sekcja zwłok została wykonana we Wrocławiu. Jako przyczynę zgonu podano liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Ujawniono też ślady świadczące, że była to zbrodnia na tle seksualnym. 

Z policją można kontaktować się pod nr tel. 71 340-36-50, 71 782 41 08, 693-933-640, 605-535-833, 886-690-991 lub 112.

Mateusz Czmiel

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne