Reklama

Reklama

Wznowione poszukiwania Jana Lityńskiego. Ratownicy znaleźli kaszkiet

W wtorek ratownicy wznowili poszukiwania ciała byłego działacza opozycji w PRL Jana Lityńskiego, który w niedzielę - podczas spaceru wałem przeciwpowodziowym w Pułtusku - wszedł do rzeki, chcąc uratować swojego psa. Kamera Polsat News zarejestrowała, jak WOPR-owcy wyciągają z wody kaszkiet należący do polityka.

- Nurt mógł zepchnąć ciało nawet kilka kilometrów w stronę Warszawy. Mogło się ono schować pod lodem w meandrach rzeki, pod korzeniami - powiedział rzecznik mazowieckiej PSP mł. bryg. Karol Kierzkowski.

Reklama

Wyraził przy tym przekonanie, że strażakom pomogą w poszukiwaniach ciała wiosenne temperatury, które spowodują topnienie lodu na Narwi, ale - jak zwrócił uwagę - nawet przy znacznym ociepleniu lód będzie zalegał na Narwi co najmniej kilka dni.

Tymczasem w poniedziałek kamera Polsat News zarejestrowała, jak ratownicy WOPR wyłowili z rzeki czapkę należącą do Lityńskiego. Zobacz, jak do tego doszło:

Zobacz też: Ratownicy wznowili poszukiwania

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje