Reklama

Reklama

Wypadek w centrali ABW. Z okna wypadł 45-latek

W centrali Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego doszło do tragicznego wypadku. Z okna na czwartym piętrze wypadł 45-letni funkcjonariusz. Informację o wypadku potwierdziła Interia. "Rannemu została udzielona pomoc medyczna. Poszkodowany trafił do szpitala" - podał rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Z ustaleń PAP wynika, że mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 10. Mężczyzna wypadł z okna na czwartym piętrze budynku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, umiejscowionego przy ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie.

"Dziś na terenie siedziby #ABW w Warszawie doszło do wypadku, w którym poszkodowany został funkcjonariusz Agencji. Rannemu udzielona została pomoc medyczna. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Policja i Prokuratura badają okoliczności zdarzenia" - napisał Żaryn na Twitterze.

"Doświadczony oficer"

"Jak udało się nam ustalić, był to pracownik Departamentu Ochrony Informacji Niejawnych. (...) Według ustaleń o2.pl był to doświadczony oficer. W ABW służył 16 lat, do Agencji trafić miał z policji. (...) Nasi informatorzy wskazują, że mogła być to próba samobójcza" - czytamy na portalu, który jako pierwszy napisał o wypadku.

Reklama

Zmarł w szpitalu

Z informacji, które uzyskała PAP, wynika, że funkcjonariusz zmarł w szpitalu kilkadziesiąt minut po wypadku. Czynności na miejscu tragedii prowadzone były w obecności prokuratora. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, przekazała, że śledczy nie udzielają żadnych informacji o sprawie.

Informację o śmierci 45-latka jako pierwszy podał RMF FM.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama