Reklama

Reklama

Wydarzenia24 - ruszył nowy kanał informacyjny Telewizji Polsat

1 września, punktualnie o godzinie 6:00 ruszyły Wydarzenia24. Stacja informacyjna powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia.

1 września Telewizja Polsat uruchomiła Wydarzenia24. Punktualnie o godzinie 6:00 widzowie mogli zobaczyć pierwszy serwis prowadzony przez Ewę Gajewską. Kanał Wydarzenia24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News.

W ramówce Wydarzeń24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Wśród prowadzących Wydarzenia24 zobaczymy, oprócz wspomnianej wcześniej Ewy Gajewskiej, Agatę Wojtkowiak, Aleksandrę Janiec, Wiolettę Wrambę i Karolinę Soczewkę. Informacje sportowe prezentuje Łukasz Dubaniewicz. O tym czym żyje internet oraz media społecznościowe bacznie sprawdza, weryfikuje i prezentuje widzom Bartosz Cebeńko, a najnowszą prognozę pogody przedstawia Ksenia Chlebicka.

Reklama

Odpowiedź na potrzeby widzów

Polsat News to najbardziej wiarygodna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce, prezentująca najważniejsze informacje, najwyższej jakości publicystykę, eksperckie analizy i pogłębioną wiedzę o kluczowych wydarzeniach.

Widzowie doceniają rzetelne informacje, dlatego coraz częściej wybierają treści Polsat News i Wydarzeń. Według ostatniego badania IBRIS i IBIMS Polacy uznali "Wydarzenia" Polsatu, jako swoje główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, wyprzedzając "Fakty" TVN i "Wiadomości" TVP. Kanał Wydarzenia24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News.

 - Główną ideą Wydarzeń 24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie. "Wydarzenia" są najlepiej ocenianym i jednym z najważniejszych programów informacyjnych w kraju. Stąd nasz pomysł, aby stworzyć kanał wykorzystujący potencjał programu znanego z głównej anteny Polsatu, jak i zespołu dziennikarzy, którzy stanowić będą trzon redakcji Wydarzeń 24 - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

Nowoczesne studio

Wydarzenia24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

Wydarzenia24 są częścią Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk, Dyrektor Pionu.

Kanał Wydarzenia24 zastąpił w ofertach telewizji kablowych i satelitarnych Superstację.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama