Reklama

Reklama

Wrocław: Policjant z Niemiec chciał wykorzystać nieletnią?

Zatrzymany przez wrocławską policję 44-letni obywatel Niemiec próbował się umówić przez internet z nieletnią dziewczynką w celach seksualnych. We wtorek potwierdzono, że to funkcjonariusz niemieckiej policji. Czynności w tej sprawie trwają.

Jak poinformował we wtorek PAP rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski, 44-letniego Niemca policjanci zatrzymali w niedzielę w jednym z wrocławskich hoteli.

"Po otrzymaniu zawiadomienia od osoby trzeciej, że ten mężczyzna próbuje się umówić w celach seksualnych z osobą nieletnią policjanci stwierdzili, że mogło dojść do przestępstwa i zatrzymali mężczyznę" - powiedział Petrykowski.

Podkreślił, że czynności w tej sprawie wciąż trwają i zatrzymanemu jeszcze nie postawiono zarzutów. "Po zakończeniu czynności sprawa trafi do prokuratura, która zdecyduje o dalszych krokach w tej sprawie" - dodał rzecznik.

Reklama

Potwierdził, że zatrzymany 44-latek to funkcjonariusz niemieckiej policji.

Jak podały lokalne media, zatrzymany sądził, że koresponduje z 13-letnią dziewczynką, a w rzeczywistości miał kontakt przez internet z pracownicą agencji ochrony. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje