Reklama

Reklama

​Wiosenna ramówka Polsat News

Od 1 marca w Polsat News jeszcze więcej programów cenionych przez widzów. Wraca na antenę "Punkt widzenia", "Raport" będzie nadawany dodatkowo w sobotę, również w sobotę pojawi się nowy program "Czysta Polska", a do zespołu "Wydarzeń" dołącza nowa prowadząca.

- Ostatnie dwa lata to świetny czas dla Polsat News - zdecydowanie zwiększyliśmy nasze udziały i jesteśmy liderem wzrostów oglądalności - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. - W grupie komercyjnej Polsat News wysuwa się przed TVP.info, a Wydarzenia przed Wiadomości TVP, portal polsatnews.pl ma już ponad 2,5 mln użytkowników, a do tego dochodzi nasza rozwijająca się współpraca z Interią. Szczególnie cieszy mnie też najchętniej oglądana rozmowa polityczna dnia, czyli "Gość Wydarzeń", gromadzący codziennie ponad 1,5 mln widzów.

Zmiany w programach

Reklama

 - Bacznie śledzimy gusta naszych widzów i chcemy, żeby programy, które szczególnie cenią pojawiły się w dodatkowe dni, jak np. "Raport". Przywróciliśmy "Punkt widzenia" na prośbę widzów, którzy tęsknili za wyrazistym dziennikarstwem Grzegorza Jankowskiego. Grzegorz poprowadzi także sobotnią "Debatę Tygodnia" a z kolei Agnieszka Gozdyra zostanie gospodynią "Debaty Dnia" emitowanej od poniedziałku do piątku. Wiosną zaproponujemy widzom nowy program "Czysta Polska", bo ekologia i zmiany klimatyczne są niezmiernie ważną dziedziną życia. Należy o nich mówić i edukować. W Polsat News poruszamy kluczowe sprawy i tematy w życiu Polaków, a ekologia jest jednym z nich - dodaje Dorota Gawryluk.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 widzowie znów będą mogli oglądać "Punkt widzenia", którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Dziennikarz zapraszać będzie polityków, publicystów i ekspertów. Poruszy z nimi gorące tematy polityczne. Zdobędzie kompetentne komentarze, ale nie zawsze w myśl zasady, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Także w sobotę o 21:00,  czyli już nie tylko od poniedziałku do piątku zaprosimy na "Raport", w którym reporterzy ujawniają nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska. Analizują sytuację w szpitalach, wpływ Covid-19 na zdrowie dzieci i dorosłych, skutki obostrzeń dla gospodarki, historie ludzi, których dotknęła największa pandemia od niemal 100 lat. Każdy program to nowy ważny społecznie, ale i kontrowersyjny temat.

O 19:50 od poniedziałku do piątku zapraszamy na "Debatę Dnia", której gospodynią będzie Agnieszka Gozdyra, natomiast w sobotę o tej samej porze "Debatę Tygodnia" poprowadzi Grzegorz Jankowski. Gośćmi prowadzących są politycy wszystkich stron oraz eksperci. Transmisja programu również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.

Sobotnia "Interwencja - Taka jest Polska" od marca będzie nieco dłuższa i startuje już o 17:10.

Nową prowadzącą zyskają "Wydarzenia" 12:50 oraz 15:50. Będzie nią Joanna Śpiechowicz, która była przez ponad rok reporterką Polsat News a z mediami związana jest od 12 lat.

Nowość na antenie - "Czysta Polska"

Od 6 marca w każdą sobotę o godz. 16:30 Polsat News zaprosi widzów na program Czysta Polska, który będzie informować o szeroko rozumianej ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii, aż po porady jak żyć w zgodzie z naturą.

Prowadzącą program będzie Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska.  Za merytoryczną stronę programu odpowiadać będzie Agata Kaźmierska, do niedawna związana z Polsatem News, a teraz odpowiedzialna za serwis Zielona Interia.

Polsat News  można oglądać na następujących platformach satelitarnych  oraz sieciach kablowych: Cyfrowy Polsat kanał 5,60,66, UPC - 26 oraz 322, Vectra 802, Multimedia - 24, Toya - 26, Orange - 29, NC+ - 21, Netia - 180. 

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama