Reklama

Reklama

Warszawa: Tragiczny wypadek na budowie metra

Na robotników pracujących na budowie metra na warszawskim Bródnie spadła łyżka koparki. Jedna osoba nie żyje, druga z poważnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala.

Asp. Jarosław Dobrzewiński ze stołecznej straży pożarnej przekazał polsatnews.pl, że do wypadku doszło przy ul. Bazyliańskiej 7, ok. godz. 15.

Reklama

- Wstępnie otrzymaliśmy informację, że na budowie drugiej linii metra, łyżka oderwała się od koparki i przygniotła trzy osoby. Na miejscu okazało się, ze w zdarzeniu brały udział dwie osoby - powiedział.

Jedna z osób była uwięziona pod łyżką. Strażakom udało się ewakuować rannego, a następnie, wspólnie z pogotowiem, prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. - Po kilkudziesięciu minutach, lekarz stwierdził zgon - przekazał strażak.

Druga z osób wydostała się na powierzchnię o własnych siłach. Z informacji "Super Expressu" wynika, że odniosła poważne obrażenia i została przewieziona do szpitala.

Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Rafał Trzaskowski: Łączę się w bólu z bliskimi

"Dotarła do mnie tragiczna wiadomość. Jeden z pracowników zaangażowanych w budowę metra zginął w wypadku. Udałem się na miejsce i poprosiłem Prezesa Metra Warszawskiego Jerzego Lejka o pilne wyjaśnienie przyczyn wypadku i pomoc rodzinie zmarłego. Łączę się w bólu jego bliskimi" - napisał na Twitterze prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama