Reklama

Reklama

Warszawa: Pogrzeb 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego

We wtorek odbył się pogrzeb zamordowanego 5-letniego Dawida. Ceremonia miała miejsce w warszawskiej cerkwi św. Marii Magdaleny - podała Wirtualna Polska.

Jako dowiedział się portal, najbliżsi chłopca nie chcieli, by w uroczystości uczestniczyły postronne osoby, dlatego we wtorek o godz. 11 zorganizowano krótkie nabożeństwo prawosławne w warszawskiej cerkwi św. Marii Magdaleny.

Reklama

Jak informuje wp.pl, prochy chłopca złożono w małej białej urnie. "Rodzina zdecydowała, by pochować je w najbliższym czasie w Kazachstanie" - powiedziała portalowi osoba z otoczenia bliskich Dawida.

Największa akcja poszukiwawcza w historii policji

Poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęły się o północy 10 lipca, kiedy utratę kontaktu z nim i jego ojcem zgłosiła rodzina. Dawid został zabrany przez ojca z Grodziska około godz. 17 w środę 10 lipca. Według ustaleń policji, tego samego dnia przed godz. 21 ojciec odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg.

Przełom w poszukiwaniach nastąpił w sobotę 20 lipca, kiedy przy autostradzie A2 odnaleziono ciało chłopca. Zgodnie z ustaleniami śledczych bardzo prawdopodobne jest, że do śmierci dziecka doszło w dniu zaginięcia między godz. 18 a 19. Oględziny i sekcja zwłok wykazały liczne rany kłute klatki piersiowej chłopca.

Wkrótce po odnalezieniu zwłok matka chłopca opublikowała oświadczenie. "Szanowni państwo, składam podziękowania służbom, które z ogromną determinacją nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej społeczności, mediom i wszystkim tym, którym los mojego synka nie był obojętny" - napisała w oświadczeniu.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje