Reklama

Reklama

Usiłował sprzedać marihuanę policjantowi

​Policjant z II Komisariatu Policji w Krakowie w czasie wolnym od służby zatrzymał dilera, który usiłował sprzedać mu środki odurzające.

Do niecodziennego zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie krakowskiego Dąbia. Wzdłuż jednej z osiedlowych ulic przechodził policjant, który w tym czasie nie był na służbie. Nagle podszedł do niego nieznany mu mężczyzna. Z kieszeni kurtki wyciągnął małe zawiniątko próbując wcisnąć mu je do ręki i zapytał czy ma przygotowane pieniądze za towar. Funkcjonariusz zorientował się, że może mieć do czynienia z dilerem rozprowadzającym środki odurzające, wylegitymował się przedstawiając się, że jest policjantem i zatrzymał sprzedawcę  - bardzo zdziwionego takim obrotem sprawy.

Reklama

W tajemniczym zawiniątku znajdowało się prawie 2 g suszu roślinnego w postaci marihuany. Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania oraz udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pracujący nad sprawą wyjaśniają czy zatrzymany mężczyzna zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków na większą skalę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama