Reklama

Reklama

TVN24: Nowe doniesienia ws. Kajetana Poznańskiego

Z najnowszych ustaleń śledczych wynika, że Kajetan Poznański prawdopodobnie zaplanował zabójstwo Katarzyny J., ale dalej nieznany jest motyw działania mężczyzny. W mieszkaniu, które wynajmował podejrzany o brutalne morderstwo, znaleziono fragment kości zwierzęcia - wynika z informacji, które TVN24 przekazała Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

W mieszkaniu śledczy odnaleźli wiele śladów biologicznych, które zbadają teraz biegli z zakresu genetyki i antropologii - informuje naczelnik warszawskiej prokuratury Radosław Wasilewski. 

Na razie nie wiadomo, jakiego zwierzęcia jest znaleziona w mieszkaniu kość. 

Według informacji, do których dotarło TVN24, jakiś czas temu Poznański zlecił specjalnej firmie przeprowadzenie dezynfekcji mieszkania. Sąsiadom miał mówić, że było to konieczne z powodu znajdujących się w mieszkaniu robaków. Śledczy sprawdzają te informacje - informuje TVN24.

Kajetan Poznański podejrzany jest o dokonanie na początku lutego brutalnego zabójstwa kobiety. Jej poćwiartowane ciało znaleziono w jednym z mieszkań na Żoliborzu. 

Mężczyzna jest ścigany międzynarodowym listem gończym. Oprócz polskich służb, w poszukiwania zaangażowane są Interpol, Europol i FBI. 

Policja wciąż apeluje o kontakt do wszystkich osób, które widziały w ostatnich dniach Kajetana Poznańskiego lub mają informacje o miejscu jego pobytu. Wszystkim gwarantuje anonimowość. Z funkcjonariuszami można skontaktować się pod numerami telefonów: (22) 603-65-59 i (22) 603-63-52 oraz alarmowymi 997 i 112, a także po prostu z najbliższą jednostką policji.   

Dowiedz się więcej na temat: Kajetan Poznański | Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje