Reklama

Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 16-latki. Ciało było zakopane w lesie

Policjanci z Siedlec odnaleźli ciało poszukiwanej od piątku 16-latki - dowiedziała się Interia. Finał tych poszukiwań jest jednak tragiczny. Nastolatka nie żyje. Ciało było zakopane w lesie.

Reklama

Jak wynika z naszych informacji, aktualnie policja "wykonuje czynności pod nadzorem prokuratury".

Reklama

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Krystyna Gołąbek potwierdza w rozmowie z Interią, że ciało dziewczyny było zakopane w lesie, a na jej szyi był zaciśnięty pasek. - Okoliczności zdarzenia wskazują na to, że została uduszona - mówi prok. Gołąbek.

Ciało zostało znalezione w lesie, niedaleko miejscowości Grubale w pobliżu Siedlec.

Jak dodaje rzeczniczka, w związku ze sprawą został zatrzymany 20-latek, który był związany z 16-latką. - W poniedziałek najprawdopodobniej zostanie podjęta decyzja, czy i ewentualnie kiedy zostanie przesłuchany - usłyszeliśmy.

Przypomnijmy, w miniony piątek policja w Siedlcach zamieściła komunikat, że poszukuje zaginionej 16-latki. Służby opublikowały wizerunek z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

Jak napisano, dzień wcześniej około godziny 17 nastolatka miała powrócić do miejsca zamieszkania w gminie Siedlce. Nie wróciła jednak do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

RPWasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama