Reklama

Reklama

Tajemnicza śmierć noworodka. Policja prosi o pomoc

Podlaska policja apeluje o kontakt do wszystkich, którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu tajemniczej śmierci dziecka znalezionego w stawie koło Łomży. Ciało noworodka było w szmacianym zawiniątku.

Policjanci mają nadzieję, że opublikowanie zdjęć rzeczy, które zabezpieczono na miejscu zdarzenia może pomóc w ustaleniu, kto i w jakich okolicznościach porzucił dziecko. Proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają przedmioty widoczne na fotografiach - kocyk, ręcznik i plecak. Można się zgłaszać do Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku tel. /85/ 670 23 05, lub kontaktować się z najbliższą jednostką Policji - tel. 997 lub 112.

Reklama

Przypomnijmy, że ciało noworodka zostało znalezione 8 sierpnia przez grupę nastolatków w stawie niedaleko Piątnicy w województwie podlaskim. Sekcja zwłok wykazała obrażenia na ciele chłopca, który nie miał podwiązanej pępowiny.

"Prowadzone dotychczas w tej sprawie intensywne czynności policyjne pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łomży nie doprowadziły śledczych do ustalenia tożsamości dziecka ani jego rodziców jak również ewentualnych osób mogących mieć związek z porzuceniem noworodka. Na tym etapie postępowania niewykluczonym jest, że mogły być to osoby nie tylko pochodzące z Podlasia, ale również przyjezdne z innych części kraju" - przyznają policjanci.

Piotr Bułakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje