Reklama

Reklama

Sportowa koszulka i wieczorowa kreacja. Para prezydencka przekazała przedmioty na aukcje WOŚP

Prezydent Andrzej Duda przekazał koszulkę, w której brał udział w marszu Nordic Walking "TAK dla transplantacji" na tegoroczną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z kolei Pierwsza Dama podarowała wieczorową suknię, w której wystąpiła na uroczystości w Japonii.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 28. Finał odbędzie się 12 stycznia. Zebrane fundusze służyć będą zapewnieniu najwyższych standardów w dziecięcej medycynie zabiegowej. 

Para Prezydencka wsparła WOŚP, przekazując przedmioty na aukcje.

Andrzej Duda podarował na licytację koszulkę sportową, w której 19 października 2019 r. wziął udział w marszu Nordic Walking "TAK dla transplantacji" w Zakopanem. Do koszulki dołączył zdjęcie z imprezy, które wykonał tuż przed startem Bartłomiej Jurecki z "Tygodnika Podhalańskiego".

Reklama

Z kolei Agata Kornhauser-Duda oddała na aukcję suknię wieczorową z żakardu, w kolorze złoto-szarym, autorstwa atelier "Dorota Goldpoint". 

W zainspirowanej kulturą Japonii sukni Pierwsza Dama wystąpiła na jednej z uroczystości związanej z intronizacją cesarza Japonii Naruhito, która odbyła się 22 października 2019 r. w Tokio. 

Wraz z sukienką licytować będzie można też zdjęcie z tego wydarzenia, opatrzone dedykacją Agaty Kornhauser-Dudy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne