Reklama

Reklama

Śmierć Konstantego Miodowicza. ABW: Poseł został pobity

Wpływowy polityk PO, Konstanty Miodowicz zmarł 23 sierpnia 2013 w warszawskim szpitalu MSW. Wówczas mówiono, że poseł długo chorował. Teraz "Gazeta Finansowa" informuje, że dotarła do raportu ABW, w którym pojawia się informacja, że przyczyną śmierci Miodowicza był uraz głowy powstały w wyniku pobicia.

Jak donosi "GF" według nieoficjalnych informacji zawartych w materiałach operacyjnych sprawy "Anaconda 2" prowadzonej przez oficerów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przyczyną śmierci Miodowicza był uraz głowy powstały w wyniku pobicia. 

Konstanty Miodowicz w dniu śmierci miał 62 lata. Przez prawie szesnaście lat był nieprzerwanie posłem na Sejm. Po raz pierwszy został wybrany z listy Akcji Wyborczej Solidarność. Później przystąpił do Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego. Od 2001 roku związany był z PO. W lipcu 2004 roku wybrano go do komisji śledczej powołanej do zbadania afery Orlenu.

Reklama

Zasiadał w komisjach ds. służb specjalnych oraz spraw wewnętrznych i administracji. Był synem byłego szefa OPZZ Alfreda Miodowicza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy