Reklama

Reklama

Sławomir Nowak straszy mieszkańców Elbląga ojcem Rydzykiem

Wygrana kandydata PiS w Elblągu oznacza wpuszczenie do domu ojca Rydzyka - stwierdził na antenie Polsat News minister transportu Sławomir Nowak.

Sławomir Nowak pytany o wynik wyborów na prezydenta Elbląga przyznał, że nie jest o niego spokojny, bo wie, że trzeba ciężko pracować, żeby przekonać do siebie ludzi.

Reklama

Minister transportu dodał, że wierzy w to, że mieszkańcy Elbląga mają zdrowe podejście do rzeczywistości i wybierają bardzo racjonalnie.

Stwierdził, że wyborcy muszą wybierać między "przewidywalną, spokojną kobietą", która szuka współpracy i jest "zaangażowana w miasto", a politykiem, "który jest reprezentantem formacji, która będzie konfliktowała, która będzie wyrywała Elbląg, tworzyła jakieś niestworzone wizje, a na końcu wprowadzi każdemu do domu ojca Rydzyka tutaj, żeby się zadomowił".

Dlatego - jak ocenił - on "takiego dylematu by nigdy nie miał".

Druga tura wyborów prezydenckich w Elblągu odbędzie się w niedzielę. Zmierzą się w niej kandydatka PO Elżbieta Gelert i kandydat PiS Jerzy Wilk. W pierwszej turze Wilk uzyskał 31 proc. głosów, na Gelert głosowało 21 proc. wyborców.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje