Reklama

Reklama

"SE": Kornel Morawiecki w ciężkim stanie w szpitalu

Marszałek senior Kornel Morawiecki, legenda Solidarności i ojciec premiera Mateusza Morawieckiego, trafił znów do szpitala - informuje "Super Express". Polityk jest w ciężkim stanie.

78-letni Kornel Morawiecki od wielu miesięcy zmaga się z rakiem trzustki. Ostatnio czuł się lepiej. Jak informuje "Super Express", podczas ostatniej rozmowy z gazetą, która miała miejsce dwa tygodnie temu, marszałek senior był "w świetnej formie".

Teraz jednak stan zdrowia ojca premiera znacznie się pogorszył. Kornel Morawiecki trafił do szpitala, a lekarze określają jego stan jako ciężki. Rodzina marszałka seniora przekazała "SE", że polityk jest przytomny i w pełni świadomy.

Nowotwór trzustki to nie jedyna choroba, z jaką zmaga się Kornel Morawiecki. Ma on też problemy z sercem, a w związku z chemioterapią, jaką przechodzi, również z nerkami.

Reklama

Kornel Morawiecki ubiega się w tegorocznych wyborach parlamentarnych o mandat senatora w list PiS na Podlasiu.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje