Reklama

Reklama

RMF: Miejsce, gdzie znaleziono ciało Dawida, było sprawdzane po raz pierwszy

Miejsce, w którym znaleziono w sobotę ciało pięcioletniego Dawida było przez policjantów sprawdzane po raz pierwszy, a nie kolejny - jak wcześniej informowały służby. Ciało chłopca odkryto w zaroślach obok jednego ze stawów, po 10 dniach akcji poszukiwawczej. Przez ten czas cały ten teren na trasie Grodzisk-Warszawa był sprawdzany przez funkcjonariuszy, żołnierzy i strażaków.

Policjanci cały czas mieli nadzieję na znalezienie chłopca żywego, więc główny nacisk przez te wszystkie dni akcji poszukiwawczej funkcjonariusze kładli na sprawdzenie miejsc, w których jest szansa na znalezienia pięcolatka całego i zdrowego. Gdy śledczy sprawdzili już wszystkie okoliczne lokalizacje dające szanse na pozytywne zakończenie sprawy, zaczęli brać pod uwagę też czarny scenariusz. 

- Przenieśli poszukiwania na pozostałe miejsca. Właśnie na stawy - mówi RMF FM osoba zaangażowana w całą akcję.

Dlatego - mimo wcześniejszego zaangażowania kilkuset osób, śmigłowców i dronów - ciało chłopca znaleziono dopiero w sobotę.

Reklama

Krzysztof Berenda

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL