Reklama

Reklama

Prognoza pogody: Kiedy wrócą upały?

Już w weekend ponownie będziemy mieli do czynienia z 30-stopniowymi upałami. Wysokim temperaturom będzie jednak towarzyszyło duże zachmurzenie. Parasole będziemy mogli zostawić w domach.

Środa, 17 lipca


Reklama

W środę w całym kraju będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na północy, w centrum i na wschodzie kraju spodziewane są burze. Temperatura od 18 stopni Celsjusza w Białymstoku do 23 stopni w Rzeszowie, Zielonej Górze i we Wrocławiu.

Czwartek, 18 lipca

W czwartek będzie słonecznie, jednak z przejściowym zachmurzeniem. Zagrzmi w Białymstoku. Temperatura od 20 stopni w Gdańsku i Olsztynie do 25 stopni w centralnej, zachodniej i południowo-zachodniej części kraju.

Piątek, 19 lipca

W piątek całym kraju będzie ciepło. Słońce jednak będzie się przedzierało przez chmury. Temperatura od 23 stopni w Gdańsku do 28 w Warszawie.

Sobota, 20 lipca

W sobotę wciąż spore zachmurzenie. W całym kraju będzie coraz gorącej. Temperatura od 25 stopni w Gdańsku do 29 stopni w Warszawie i Łodzi. 

Niedziela, 21 lipca

W niedzielę w całym kraju przejściowe zachmurzenie. Temperatura dalej rośnie, szczególnie w centralnej i południowej części kraju. Najzimniej, bo 25 stopni w Gdańsku i nawet 30 stopni w Warszawie.

Sprawdź, czym oddychasz! Jakość powietrza w polskich miejscowościach

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne