Reklama

Reklama

Prezydent Duda otrzymał tytuł Człowieka Roku klubów Gazety Polskiej 2015

Prezydent Andrzej Duda otrzymał tytuł Człowieka Roku 2015, przyznany przez Kluby Gazety Polskiej. Człowiekiem Roku 2015 tygodnika "Gazeta Polska" został Jarosław Kaczyński w uznaniu jego wpływu na politykę w Polsce. Natomiast nagrodę imienia Grzegorza I Wielkiego, papieża-benedyktyna z VI wieku, przyznawaną przez miesięcznik "Nowe Państwo", otrzymał sędzia Bogusław Nizieński, były Rzecznik Interesu Publicznego.

Według uzasadnienia Klubu Gazety Polskiej - Andrzej Duda przez cały ubiegły rok cieszył się największym zaufaniem społecznym. Od jego zwycięstwa w wyborach prezydenckich zaczęły się zmiany polityczne w Polsce.

Reklama

W artykule na stronie internetowej Klubów Gazety Polskiej przypomniano, że Andrzej Duda, inaugurując kampanię wyborczą, okazał się znakomitym mówcą. Udowodnił, że jest bezbłędnie przygotowany merytorycznie do objęcia tej zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji.

W ubiegłym roku środowisko Gazety Polskiej przyznało nagrody Bohaterom Majdanu. Otrzymali je także satyryk Jan Pietrzak i lekarz, profesor Bogdan Chazan.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama