Reklama

Reklama

Prezydenckie pary spotkały się w Belwederze

Poniedziałkowe spotkanie w Belwederze urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego i jego żony Anny z prezydentem elektem Andrzejem Dudą i jego małżonką Agatą trwało 45 minut.

 Do spotkania doszło na zaproszenie Anny i Bronisława Komorowskich. To było pierwsze spotkanie pary prezydenckiej z prezydentem elektem i jego żoną od momentu majowych wyborów prezydenckich.

Reklama

Prezydent elekt z małżonką przyszli do Belwederu na pieszo; przynieśli bukiet jasnych róż. Przed Belwederem zgromadzili się zwolennicy Andrzeja Dudy, skandujący m.in. "Dobra zmiana", "Andrzej Duda". Po spotkaniu prezydent elekt z małżonką wyjechali samochodem, nie rozmawiali z dziennikarzami.

Andrzej Duda obejmie urząd prezydenta 6 sierpnia. Pytany przez dziennikarzy w poniedziałek o popołudniowe spotkanie z prezydentem Komorowskim, odpowiedział: "Pewnie będziemy rozmawiać o wykonywaniu urzędu prezydenta. Pracowałem z prezydentem Lechem Kaczyńskim przez dwa i pół roku, więc wiedzę na ten temat, jak prezydent działa, jak wygląda praca codzienna prezydenta, mam".

"Myślę, że to będzie takie sympatyczne spotkanie" - dodał.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy