Reklama

Reklama

Premier złożył życzenia z okazji Dnia Matki

Premier Donald Tusk złożył w niedzielę życzenia wszystkim mamom. "Nawet jeśli nie zawsze to odczuwacie, to pamiętajcie, że wszyscy bardzo, bardzo was kochamy" - powiedział premier.

Donald Tusk podkreślił szczególną rolę matek w wychowywaniu dzieci. - Wychowanie dzieci, coś o tym wiem, to rzeczywiście trud wyjątkowy, a mamy mają z reguły tutaj dużo więcej do zrobienia, a więc wszystkim mamom bez wyjątku życzę wszystkiego najlepszego - powiedział w Radiu Zet premier.

Reklama

Zaznaczył, że tego dnia nasze myśli skupiają się wokół matek. - Myślę, że każdy kocha swoją mamę w tak niepowtarzalny sposób, że tego dnia pewnie o niczym innym nie myślimy tylko o naszych mamach - podkreślił Tusk.

Premier powiedział, że święto matek jest dla niego wyjątkowo istotne. - Dzień Matki to dla mnie jeden z najważniejszych dni w roku, dlatego, że zawsze gdy wspominam moją mamę, to tak jak bym wspominał słońce. To porównanie zawsze mi się narzuca. Szybko straciłem ojca, więc matka była tym bardziej bardzo ważna - powiedział Tusk.

Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk | Dzień Matki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje