Reklama

Reklama

Premier dziękuje personelowi medycznemu: Jesteście wspaniali

Premier Beata Szydło, przed opuszczeniem w piątek szpitala, podziękowała personelowi medycznemu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie za opiekę. Dzięki wam pobyt tutaj był dla mnie taki, jak w domu; jesteście wspaniali - powiedziała szefowa rządu.

Film z podziękowaniami został opublikowany na portalu społecznościowym TVP Info. Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i podchodzi do pracowników szpitala, którym składa wyrazy wdzięczności za tygodniową opiekę.

Reklama

- Dziękuję wam bardzo, bo dzięki wam pobyt tutaj był dla mnie taki jak w domu. Może troszkę w innych okolicznościach, ale naprawdę bardzo dziękuję. - Jesteście wspaniali - podkreśliła premier Szydło. - Naprawdę jestem pod wrażeniem - zaznaczyła.

Szefowa rządu zwróciła uwagę, że nie ma wszystkich, którzy się nią opiekowali, dlatego poprosiła o przekazanie podziękowań.

"Ma pan wspaniały personel"

Zwróciła się także do dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego gen. dyw. prof. Grzegorza Gieleraka. - Panie dyrektorze muszę panu powiedzieć, że ma pan wspaniały personel, naprawdę - powiedziała premier Szydło.

Premier Beata Szydło w szpitalu w Warszawie przebywała po wypadku w Oświęcimiu w miniony piątek.

W komunikacie Wojskowego Instytutu Medycznego podkreślono, że siedmiodniowa hospitalizacja premier, umożliwiająca pełną obserwację, diagnostykę oraz leczenie zachowawcze, doprowadziła do stabilizacji stanu zdrowia. Jak zaznaczono dalsze leczenie, w tym rehabilitacja prowadzone będą w trybie ambulatoryjnym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje