Reklama

Reklama

Poważny wypadek w Lublinie. Zginęły dwie osoby

Dwie osoby zginęły a dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło w czwartek (22 października) rano w Lublinie. Na drodze będącej trasą wylotową w kierunku Zamościa i Chełma są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu alei Witosa z ul. Wacława Moritza. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że gdy kierowca audi jadący al. Witosa skręcał w lewo w ul. Moritza, doszło do zderzenia z fordem jadącym al. Witosa w kierunku centrum Lublina.

- Doszło do zderzenia bocznego. Dwójka pasażerów audi poniosła śmierć na miejscu. Kierowcy obu samochodów zostali przewiezieni do szpitala - powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie Kamil Gołębiowski.

Aleja Witosa to trasa wylotowa z Lublina w kierunku Zamościa i Chełma. W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu, jezdnia kierunku centrum Lublina jest zablokowana, policjanci kierują samochody objazdem przez ul. Moritza.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy