Reklama

Reklama

Posłanka nie mogła uwierzyć w słowa Kwaśniewskiego o Głodziu

- Mam nadzieję, że Aleksander Kwaśniewski wycofa się ze słów w sprawie arcybiskupa Głodzia - powiedziała Joanna Senyszyn, posłanka SLD proszona o komentarz do wypowiedzi Aleksandra Kwaśniewskiego dla Interii. Były prezydent określił arcybiskupa jaka człowieka "o wysokiej kulturze i świetnego menadżera".

W rozmowie z dziennikarzem Interii Jakubem Szczepańskim Aleksander Kwaśniewski wspominał współpracę z hierarchą. - Kiedy abp Sławoj Leszek Głódź kontaktował się ze mną, było to na bardzo wysokim poziomie kultury. Więc jeśli chodzi o moje osobiste doświadczenia, nie mogę powiedzieć złego słowa -  mówił.

Reklama

Dodał także, że "Głódź to na pewno świetny organizator i menedżer".

Joanna Senyszyn, posłanka SLD nie mogła uwierzyć, że Kwaśniewski tak powiedział o abp. Głodziu. - To chyba nie jest współczesna wypowiedź Aleksandra Kwaśniewskiego, tylko chyba z dawnych czasów? On teraz to powiedział? - dopytywała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Po tym jak dziennikarz WP wyjaśnił, że chodzi o wypowiedź dla Interii z 7 listopada, posłanka na dłuższą chwilę zamilkła. - Mam nadzieję, że Aleksander Kwaśniewski wycofa się ze słów w sprawie abpa Głodzia - skomentowała.

Więcej na temat słów Aleksandra Kwaśniewskiego Tutaj

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy