Reklama

Reklama

Polityczna wędrówka Przemysława Wiplera

Od PiS-u, poprzez "Polskę Razem" Jarosława Gowina, do Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Poseł Przemysław Wipler podpisał dziś deklarację o współpracy programowo-politycznej z liderem Nowej Prawicy.

Polityk zapewniał, że sympatyzował z Januszem Korwin-Mikkem od dawna, bo był niegdyś jego rzecznikiem i zjeździł z nim niemal cały kraj.

Januszowi Korwin-Mikkemu nie przeszkadza to, że Wiplerowi prokuratura postawiła zarzuty stawiania czynnego oporu oraz znieważenia funkcjonariuszy policji.

Korwin-Mikke podkreślił, że "pomroczność jasna i inne przypadłościi", są traktowane w Polsce pobłażliwe a rozmaite pijackie wyczyny się Polakom zdarzają. Dodał też, że nie zamierza się wtrącać w prywatne sprawy posła Wiplera.

Lider Nowej Prawicy poinformował, że nie ma jeszcze decyzji czy Przemysław Wipler wystartuje z list Nowej Prawicy do Parlamentu Europejskiego.

Za znieważenie funkcjonariuszy oraz stawianie czynnego oporu, politykowi grozi kara do trzech lat pozbawienie wolności.Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Wipler | Janusz Korwin-Mikke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje