Reklama

Reklama

Politycy PiS: Donald Tusk w sprawie korupcji niewiarygodny

Politycy głównej partii opozycyjnej nie wierzą w oczyszczenie Platformy Obywatelskiej. Posłowie PiS przekonują, że Donald Tusk jest niewiarygodny. Premier ostrzegał dziś działaczy PO, którzy łamią prawo lub standardy.


Reklama

Mariusz Antoni Kamiński przekonuje, że słowa premiera skierowane do działaczy Platformy Obywatelskiej nie zapobiegną patologiom w tej partii. Polityk Prawa i Sprawiedliwości wypomina Donaldowi Tuskowi i PO porażki. Chodzi między innymi o sprawę wyborów przewodniczącego partii na Dolnym Śląsku i nagrań świadczących o politycznej korupcji czy aferę informatyczną wykrytą ostatnio przez CBA.

Szef klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak w rozmowie z IAR twierdzi, że apele Donalda Tuska nie uzdrowią Platformy Obywatelskiej. W opinii posła Donald Tusk mówiący do polityków PO o niełamaniu standardów, jest niewiarygodny.

Na dzisiejszej konwencji Platformy Obywatelskiej premier pogroził palcem swoim działaczom. U tych, którzy złamali prawo, zapowiedział wizytę CBA. Politykom, dla których służba obywatelom nie jest najważniejsza, radził zajęcie się biznesem. Z kolei dla tych, którzy nie łamiąc prawa, złamali standardy, premier nie widzi miejsca na listach PO i w innych instytucjach publicznych.

Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk | Prawo i Sprawiedliwość | Mariusz Błaszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje