Reklama

Reklama

PiS: Ciągle się z nas naśmiewają

Już prawie dwa tygodnie politycy PiS bojkotują TVN. Wbrew nadziejom posłów z partii Jarosława Kaczyńskiego TVN niespecjalnie się przejął ich decyzją - zauważa "Dziennik".

Telewizja do studia zaprasza teraz polityków, którzy kiedyś byli w PiS, a obecnie działają na własny rachunek. W programach możemy więc oglądać Marka Jurka, Artura Zawiszę czy Kazimierza Ujazdowskiego.

Reklama

Jednak zdaniem polityków PiS bardziej od Jurka czy Zawiszy szkodliwa jest obecność w TVN 24 "Szkła kontaktowego". Nieoficjalnie przyznają, że to właśnie ten program jest prawdziwym powodem bojkotu.

- Ciągle się z nas naśmiewają, to jest nie do wytrzymania - mówi prominentny polityk PiS. Oliwy do ognia dolał Jarosław Kaczyński, który oskarżył "Szkło" o sianie nienawiści. - Ostatnio na antenie TVN można było się dowiedzieć, że jesteśmy "rynsztokowymi gnidami".

- Jeśli ktokolwiek sieje w naszym kraju nienawiść, to jest nim prezes Kaczyński - oskarża dziennikarz Grzegorz Miecugow. W wywiadzie dla "Dziennika" twórca "Szkła kontaktowego" grozi nawet Kaczyńskiemu procesem.

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | Prawo i Sprawiedliwość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy