Reklama

Reklama

Pierwsze damy Polski i Ukrainy na gali rozdania nagród "Człowiek bez barier"

Niepełnosprawność nie ogranicza możliwości realizowania ambitnych zamierzeń - mówiła w piątek pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda na gali rozdania nagród "Człowiek bez barier". To nagrody za zaangażowanie w sprawy ważne dla środowiska aż po te istotne dla kraju - podkreśliła.

Pierwsze damy: Polski Agata Kornhauser-Duda i Ukrainy Maryna Poroszenko wzięły udział w gali rozdania nagród "Człowiek bez barier".

Kornhauser-Duda podkreśliła, że nagrody przyznawane są za nieprzeciętne zaangażowanie w różne sprawy, począwszy od tych ważnych dla najbliższego środowiska aż po te istotne dla całego kraju. "Ale przede wszystkim są to nagrody za niezwykłą postawę, dzięki której państwo, którzy otrzymają te nagrody, pokazują, że na co dzień można przełamywać bariery, ale przede wszystkim można stać się wzorem godnego życia dla ogółu społeczeństwa" - zaznaczyła pierwsza dama.

Reklama

Jak mówiła, niepełnosprawność nie ogranicza możliwości realizowania ambitnych zamierzeń. "Państwa silna wola, naturalność, ale przede wszystkim determinacja w działaniu sprawiają, że wzmacniają państwo integrację społeczną" - powiedziała Kornhauser-Duda zwracając się do uczestników.

"Człowiek bez barier" to konkurs organizowany wyłącznie dla osób z niepełnosprawnością.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje